Origami-cos.cz

Knihovna

Sborník České origami společnosti z roku 2016 (editor: Miroslav Mrajca) je v elektronické podobě k zakoupení na origami-shop.com.

Sborník České origami společnosti z roku 2015 (editor: Miroslav Mrajca) je v elektronické podobě k zakoupení na origami-shop.com.

Sborník České origami společnosti z roku 2014 (editor: Miroslav Mrajca) je v elektronické podobě k zakoupení na origami-shop.com.

Nakladatelství Ikar vydalo v říjnu 2016 dvě krabičky obsahující útlou knížečku s návody a 200 listů origami papíru. Doporučená cena je 259 Kč (pro členy Knižního klubu 199 Kč), což je i jen za 200 ks origami papírů slušný poměr cena - výkon :-) Návody nejsou vhodné pro úplné začátečníky, ale již mírně pokročilí origamisté si s nimi jistě poradí. Papíry jsou pěkné, ale kvalitou se hodí jen na jednodušší modely. Při častějším přehýbání papíru v jednom skladu se totiž bohužel trhají. 

Sborník České origami společnosti z roku 2013 (editor: Miroslav Mrajca) je v elektronické podobě k zakoupení na origami-shop.cz

 

Sborník České origami společnosti z roku 2012 (editor: Miroslav Mrajca) je v elektronické podobě k zakoupení na origami-shop.cz.  V tištěné podobě jej můžete zakoupit po domluvě na info@origami.cz

 

 

Origami Europe

17. 7. 2014

Pod patronací Britské origami společnosti byla vydána kniha Origami Europe, kde najdete příspěvky i od českých origamistů Františka Grebeníčka, Miroslava Mrajci, Milady Bláhové, Ondřeje Cibulky a Petra Stuchlého. Na 326 stranách je publikováno 60 modelů od autorů z 15ti zemí. 

Knihu je možné zakoupit na Amazon.com - aktuálně se slevou za necelých 20 dolarů!

Origami pro radost

13. 3. 2010

Soonboke Smithová: Origami pro radost

Dinogami

13. 3. 2010
Jazyk: Čeština
Návody: Ve španělském stylu, velmi přehledné
Obtížnost: Modely jsou rozděleny do tří obtížností, přesto nelze doporučit začátečníkům