Origami-cos.cz

6. Mezinárodní origami setkání

Datum: 
6. Října 2013
Místo konání: 
Blovice

Dne 5 a 6 října se slavil svátek origami -Česká origami společnost pořádala v pořadí již 6. Mezinárodní origami setkání v Blovicích. Akce to byla velkolepá, skládalo se od rána do večera u stolu i u piva :-) V tento sváteční den jsme se sešli opravdu v hojném počtu- viz přiložená fotografie. Kdo se na nás přišel podívat nebo si dokonce něco poskládat, ten rozhodně neprohloupil.
Poděkování patří našim zahraničním hostům Miyuki Kawamurové a Kay Kraschewskému za báječné workshopy, paní ředitelce Radce Křížkové Červené z Muzea Jižního Plzeňska v Blovicích za poskytnutí zázemí a pomocnou ruku při organizaci, panu Tomáši Baladovi -hlavnímu organizátorovi Japonského festivalu Kaizen za patronát celé akce a panu Ondřejovi Cibulkovi za organizaci výstavy origami.
V neposlední řadě patří poděkování také všem členům České origami společnosti, kteří se na organizaci, workshopech a přednáškách podíleli. Na další fotografie z 6. Mezinárodního origami setkání v Blovicích se můžete podívat na našem facebooku, který nyní za ČOS spravuje Monika Hanková. Díky jejímu neutuchajícímu zápalu pro skládání origami, zde naleznete spoustu fotoreportáží z výstav a akcí pořádaných ČOS a také fotogalerii nádherně a umně poskládaných Moničiných mozaik.

Lucie Metelková
Česká origami společnost