V neděli 24.4. 2011 jsme se sešli v 10hod před Muzeem v ÚnO a ochotná paní ředitelka nás pustila dovnitř. Kdo neviděl dřív, vrhl se na prohlížení výstavy, takže společné skládání bylo víceméně odloženo až na čas po obědě. Jelikož z veřejnosti přišla jen jediná holčička, mohli jsme se společné dílně věnovat až do 17hod, kdy jsme se přesunuli na balení výstavy.